Nasza oferta

Organizujemy wiele imprez, które na długo zapiszą się w pamięci zaproszonych gości.

Wesela, Komunie, Chrzciny, Jubileusze, imprezy okolicznościowe to specjalność naszego Domu Przyjęć „Gościniec”  Staranne przygotowanie, dbałość o szeczegóły i fachowość sprawią, że przyjęcie w ,, Gościńcu” będzie wyjątkowe.

 

Wesela

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom jak i mając na uwadze powagę sytuacji jak wielkim wydarzeniem jest przygotowanie oprawy tej najpiękniejszej uroczystości w życiu Was Dwojga chcielibyśmy zaproponować zorganizowanie przyjęcia weselnego w pięknym i gustownym Gościńcu nad brzegiem rzeki Krępianki. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego dokonają Państwo trafnego wyboru.
Dołożymy wszelkich starań by każdy Państwa gość wyszedł zadowolony, uśmiechnięty i mile wspominał chwile spędzone razem z Wami. Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o szczegółach dotyczących organizacji i kosztów Twojego wesela.

 

 

Komunie

 

„Gościniec” jest w pełni przygotowany do organizacji przyjęć okolicznościowych. Z myślą o wyjątkowym dniu jakim jest I Komunia stworzyliśmy dla państwa miejsce szczególne, aby ten dzień stał się niezapomniany. Mając na uwadze satysfakcję wszystkich Gości zadbamy o każdy szczegół.

 

 

 

Chrzciny

 

Chrzciny są ważnym dniem przepełnionym szczęściem i radością. Jesteśmy po to aby pomóc zrealizować marzenia związane z tym wydarzeniem.
„Gościniec” to idealne miejsce na przyjęcie z okazji chrztu w formie dostosowanej do życzeń klienta oraz ilości gości. Z największą dbałością pomożemy państwu zorganizować tą uroczystość.